Schließen
Skrzynia z szufladami na kołach
Wyprzedany

Skrzynia z szufladami na kołach

349,95 zł

169,95 zł

-51% - Oszczędzasz 180,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 1 otwarta półka i 1 szuflada otwierana na nacisk
  • Front z laserowymi krawędziami

Skrzynia z szufladami na kołach

Zgrabna pomoc
Mała, praktyczna, zgrabna. Skrzynia z szufladami na kołach w kształcie litery L. Z wysokiej jakości laserowymi krawędziami. Bardzo ładna komoda z otwartą półką i szufladą otwieraną na nacisk, pomieści różne łazienkowe akcesoria.

Łatwa zmiana aranżacji
Skrzynia z szufladami może być umieszczana w zależności od potrzeb. Posiada kółka, nadające się doskonale na twarde podłoża. W każdej chwili można ją umiejscowić w łazience. Wszystkie okucia (stopki, zawiasy itp.) pozycjonowane są poprzez nawiercenie, zapewniają stabilność.

Kolor:
Korpus matowo biały i drewniana dekoracja.

Materiał:
Fronty z laserowymi krawędziami.
Korpus pokryty powłoką z żywicy melaminowej.

Wymiary:
Szer. x wys. (z kołami) x gł. ok. 44 x 50 x 44 cm.
Ø kół ok. 5 cm.

Meble łazienkowe nowej generacji

Laserowe krawędzie
Ta zapewniająca wysoką jakość technika laserowego wykańczania krawędzi umożliwia długotrwałe zespolenie płytek niemal bez konieczności użycia kleju czy fug. To czyni je odpornymi na wilgoć i wysoką temperaturę. Ponadto optycznie wyglądają jakby były wykonane z jednego kawałka.

Fronty bez uchwytów
Otwieranie i zamykanie poprzez delikatne naciśnięcie: to jest możliwe dzięki nowym frontom mebli z systemem otwierania za pomocą punktowego nacisku.

Informacje o opakowaniu

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 56 x 92 x 17 cm.

Ciężar:
Ok. 17 kg.

Wskazówki

Z materiałami i instrukcją montażu w zestawie.

Produkt dostarczany rozłożony na części.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

56347

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.