Schließen

Skrzynia do przechowywania XL

699,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do przechowywania nakładek, narzędzi ogrodowych i innych
  • Z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego stylizowanego na plecionkę: odpornego na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych
Ilość:

Skrzynia do przechowywania XL

Skrzynia pozwoli odpowiednio przechowywać narzędzia ogrodowe, nakładki, poduszki lub kołdry. Wyjątkowo duża skrzynia ogrodowa została wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego stylizowanego na plecionkę. Skrzynia na nakładki jest odporna na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych. Ma sprężynę gazową ułatwiającą otwieranie i zatrzymywanie w pozycji otwartej. Istnieje możliwość zamknięcia skrzyni na kłódkę.

Kolor:
Grafitowy

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Szer. x wys x gł. ok. 129,5 x 70 x 62,5 cm

Pojemność:
Ok. 400 l

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówki:
Dostawa nie obejmuje kłódki
Artykuł jest dostarczany zdemontowany

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76317

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.