Schließen

Sklep do zabawy

349,99 zł

249,99 zł

-28% - Oszczędzasz 100,00 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-05-04 - 2017-05-08
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Możliwość zabawy z obu stron
 • Jednym ruchem ręki sklep można przemienić w kawiarnię lub teatr kukiełek
 • W mgnieniu oka zamienia się w kawiarnię lub teatrzyk
 • Na 4 kółkach, z zasłonami i ladą
 • 1 strona z powierzchnią tablicową
Ilość:

Sklep do zabawy

Macie ochotę na jeszcze więcej dobrej zabawy? W takim razie zapraszamy do naszego uroczego sklepu na czterech kółkach. Sklep umożliwia zabawę z obu stron, a w mgnieniu oka można go przemienić w kawiarnię lub teatrzyk. Zależnie od wybranego wariantu lada z zasłonami służy jako scena z kurtyną, półka do wystawienia ciast, albo regał na sprzedawane towary. Tablica sprawia, że zabawka zapewnia mnóstwo dobrej zabawy oraz posiada wysoką wartość pedagogiczną.

Kolor:
Bok i dolna płyta czerwona
Lada biała
Regał, drążki i karnisz w kolorze naturalnym
Zasłony czerwone z białymi kropkami

Materiał:
Drewno posiadające certyfikat FSC®
Zasłony: 100% bawełna

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 60 x 100 x 30 cm
Wysokość lady ok. 55 cm

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówka:
Dostawa w jednej paczce

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA w Tchibo wskazuje, że dane produkty w całości lub w części pochodzą ze zrównoważonych źródeł. Kupując te produkty wprowadzasz w obieg coś dobrego - w ten sposób robimy wspólnie kolejny krok w kierunku zrównoważonego świata. Odkryj Twoją zrównoważoną stronę!

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73121

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-05-04 - 2017-05-08
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.