Schließen
Składana torba podróżna
Wyprzedany

Składana torba podróżna

59,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Można ją zwinąć do niewielkich rozmiarów i schować w kieszeni z przodu
  • Wyjątkowo lekka, tylko ok. 210 g

Składana torba podróżna

Składana torba podróżna zachwyca oszczędnością miejsca nawet wtedy, gdy jej nie używasz. Można ją zwinąć do niewielkich rozmiarów i schować w kieszeni z przodu. Jest wyjątkowo lekka, tylko ok. 210 g, dzięki czemu pozostaje prawie niewidoczna.

Lekka i wytrzymała
Torba z wytrzymałej tkaniny ripstop posiada dużą komorę główną zapinaną na zamek błyskawiczny i dwa ucha. Dzięki niewielkiej wadze – tylko ok. 210 g – jest wyjątkowo lekka, a przez to idealna w podróży.

Kolor:
Niebieski

Materiał:
100% poliester

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 60 x 30 x 28 cm
Pojemność ok. 50 l

Ciężar:
Ok. 210 g

Nośność:
Maks. 10 kg

Ripstop

Ripstop to specjalnie tkany materiał o strukturze kratkowej, charakteryzujący się niezwykłą stabilnością i odpornością na przedarcie. Włókna nylonu albo poliestru sprawiają do tego, że jest niezwykle lekki.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69788

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.