Schließen
Skaner fotograficzny
Wyprzedany

Skaner fotograficzny

199,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Bezpośrednie skanowanie na kartę pamięci – także bez komputera
  • Prędkość skanowania ok. 12 sekund, o wysokiej jakości: 300 dpi

Skaner fotograficzny

Proste i szybkie skanowanie – do zdjęć o formacie do 13 x 18 cm. Prędkość skanowania ok. 12 sekund, o wysokiej jakości: 300 dpi. Automatyczne balansowanie kolorów i kalibracja. Kompatybilny z SD, SDHC, MS Duo, MMC, XD, MS, MS Pro, Memory Cards do 32 GB. Z przewodem USB, zasilaczem sieciowym, ochronną folią na zdjęcia, kartą kalibrującą i zestawem do czyszczenia. Bez karty pamięci. Wymagania systemowe: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 albo Mac OS.
Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,01 zł.

Szczegóły

Wymiary: (szer. x wys. x gł.):

ok. 20 x 8 x 4 cm, długość przewodu zasilającego ok. 1,5 m.

Kolor:

czarny.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

37314

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.