Schließen

Segregator na przepisy

39,95 zł

29,95 zł

-25% - Oszczędzasz 10,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-11-03 - 2016-11-08
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Umożliwia uporządkowane przechowywanie przepisów
  • Na kartki formatu do DIN A5
  • Z 50 przezroczystymi foliami ochronnymi i 50 kartkami do zapisywania przepisów
  • 5 kartek z indeksem i naklejki do indywidualnego opisania
Ilość:

Segregator na przepisy

W segregatorze uporządkujesz wszystkie ulubione przepisy. 50 przezroczystych folii ochronnych i 50 kartek do zapisywania przepisów arkusz z około 20 kartkami z indeksem i naklejkami do indywidualnego opisania pozwoli na zaprowadzenie porządku w zbiorach przepisów. Segregator z mechanizmem 2-ringowym i zaciskiem zamykającym utrzyma wszystkie przepisy na właściwym miejscu. Nadaje się do formatów do DIN A5.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 22 x 23 x 5 cm.
Kartki z indeksem każda ok. 18 x 21 cm.
Przezroczyste koszulki w formacie DIN A5, ok. 16,5 x 21 cm.
kartki do zapisywania przepisów w formacie DIN A5, ok. 15 x 21 cm.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem papieru, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje papier certyfikowany przez FSC® do produkcji wielu produktów papierniczych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68892

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-11-03 - 2016-11-08
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.