Schließen

Samoprzylepne tablice magnetyczne, 2 sztuki

39,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-25 - 2017-09-28
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do opisu kredą
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • W zestawie 4 różnokolorowe kawałki kredy
Ilość:

Samoprzylepne tablice magnetyczne, 2 sztuki

Na tych dwóch tablicach można zapisać kredą na listę zakupów, krótkie wiadomości albo pozdrowienia – a potem zetrzeć je wilgotną ściereczką. Każda tablica posiada samoprzylepną stronę tylną zapewniającą optymalne mocowanie na gładkich powierzchniach – a dzięki dodatkowym magnesom można do nich również przypiąć karteczki z notatkami. Zestaw obejmuje cztery różnokolorowe kawałki kredy, jednak nie zawiera magnesów.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Każda tablica ok. 50 x 35 cm
Długość każdej kredy ok. 8 cm

Wyposażenie:
Z 4 kawałkami kredy

Wskazówka:
Bez magnesów

Artykuł nie jest zabawką. Trzymać z dala od dzieci. Samoprzylepna strona tylna nadaje się do mocowania na wszystkich gładkich powierzchniach (na przykład na ścianach, szafach, drzwiach). Nie można jej mocować na nierównych powierzchniach. Można ją wykorzystać do klejenia tylko raz – przy kolejnych próbach siła kleju słabnie. Przed mocowaniem tablicy należy oczyścić wybraną powierzchnię z kurzu, tłustych plam i brudu.
Przy odklejaniu może dojść do uszkodzenia powierzchni, do której przyklejono tablicę – na przykład może odejść tapeta lub farba ze ściany. Pozostałe na drewnie i innych powierzchniach resztki kleju można usunąć rozcieńczalnikiem (benzyną ekstrakcyjną itp.). Należy przestrzegać zaleceń producenta. Działanie rozcieńczalnika sprawdź najpierw na mało widocznej powierzchni. Tablicę zapisaną kredą łatwo można zmyć wilgotną ściereczką.
Chroń tablice przed wysoką temperaturą i bezpośrednim nasłonecznieniem

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72455

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-25 - 2017-09-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.