Schließen
Rysik do ekranów dotykowych 3 w 1
Wyprzedany

Rysik do ekranów dotykowych 3 w 1

79,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Rysik, długopis i pamięć USB 8 GB
  • Zintegrowane złącze USB i micro USB (2.0)

Rysik do ekranów dotykowych 3 w 1

To kwestia precyzji! Za pomocą tego rysika można wygodnie i precyzyjnie obsługiwać ekrany dotykowe na przykład smartfonów i tabletów. Dzięki rysikowi nawigacja po stronach internetowych i dokumentach stanie się dziecinnie łatwa. Rysik posiada zintegrowane złącze USB i micro USB (2.0).

1 rysik - 3 funkcje
Wielofunkcyjny: łączy funkcje rysika, długopisu i pamięci USB. Zintegrowana pamięć USB posiada pojemność 8 GB do przechowywania i przenoszenia danych, zdjęć, muzyki itp. Długopis posiada czarny wkład.

Miękki silikonowy szpic
Miękki silikonowy szpic chroni powierzchnię ekranu i zapobiega powstawaniu brzydkich odcisków palców.

Kolor:
Czarny.

Wskazówki:
Złącze mikro USB jest przeznaczone dla smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android od Android 4.0 i z interfejsem mikro USB, działających z Host i OTG.
Informację na temat kompatybilności urządzeń końcowych można uzyskać z informacji o produkcie danego producenta.
Bez tabletu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66094

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.