Schließen

Rysik do ekranów dotykowych 3 w 1

79,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-26 - 2017-09-29
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Rysik, długopis i pamięć USB 8 GB
  • Precyzyjna obsługa ekranów dotykowych, np. smartfonów i tabletów
Ilość:

Rysik do ekranów dotykowych 3 w 1

Precyzja jest wskazana! Rysik do ekranów dotykowych - precyzyjna obsługa ekranów dotykowych, np. smartfonów i tabletów. Łatwa nawigacja podczas przeglądania stron internetowych i dokumentów. Prędkość przenoszenia danych podczas czytania 10–12 MB i pisania 3–4 MB. Klips umożliwia przypięcie rysika do aktówki.

Rysik do ekranów dotykowych 3 w 1
Wielofunkcyjny: łączy rysik do ekranów dotykowych, długopis i pamięć USB. Zintegrowana pamięć USB o pojemności 8 GB do zapisywania i przenoszenia danych, zdjęć, utworów muzycznych itp. Długopis z czarnym wkładem.

Miękki silikonowy szpic
Miękki silikonowy szpic: chroni powierzchnię ekranu – zapobiega odciskom palców.
Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,01 zł.

Kolor:
Czarny, mat.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

54889

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-26 - 2017-09-29
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.