Schließen

Rozsuwana szafka pod zlew

69,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Możliwość dowolnego regulowania wysokości i szerokości
  • Idealnie pasuje do szafki pod zlewem
  • Stabilna konstrukcja z aluminium i tworzywa sztucznego
Ilość:

Rozsuwana szafka pod zlew

Ta szafka zapewni porządek po zlewem: daje możliwość dowolnego regulowania wysokości i szerokości, ma otwory na syfon, odpływy i rury dzięki czemu jest idealna do kuchennych szafek pod zlew.

Przemyślana
Zestaw pólek jest łatwy do zmontowania, a stabilna konstrukcja z aluminium i tworzywa sztucznego zapewnia miejsce na wiele środków czystości. Drążki można zamocować na rożnej wysokości, a antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność. Szafka składa się z ośmiu teleskopowych drążków, dwóch boków i dziesięciu półek do indywidualnego rozplanowania.

Kolor:
Srebrny i szary

Materiał:
Aluminium i tworzywo sztuczne

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 45–80 x 40 x 28 cm

Nośność:
Maks. ok. 15 kg

Wyposażenie:
Z instrukcją montażu

Wskazówka:
Bez wyposażenia

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75158

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.