Schließen

Rozgałęziacz samochodowy

39,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-11-03 - 2016-11-07
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Jednoczesne zasilanie prądem nawigacji samochodowej, smartfonu i innych urządzeń elektrycznych poprzez zapalniczkę samochodową
  • Regulowany przegub z blokadą: optymalne dopasowanie do dostępnego miejsca
Ilość:

Rozgałęziacz samochodowy

Z jednej wtyczki robią się trzy: adapter do zapalniczki samochodowej stanowi praktyczny rozgałęziacz. Oprócz gniazda do zapalniczki samochodowej posiada on dwa złącza USB, do których można podłączyć do ładowania smartfon, nawigację i inne urządzenia elektroniczne z odpowiednią końcówką. Wskaźnik trybu pracy poprzez diodę LED. Regulowany przegub z blokadą zadba o optymalne dopasowanie do dostępnego miejsca.

Kolor: Czarny
Wymiary: Ø ok. 4,5 cm
Długość: ok. 13,5 cm
Natężenie prądu: 3,2 ampera
Wyposażenie: Z instrukcją obsługi

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70109

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-11-03 - 2016-11-07
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.