Schließen

Rozdrabniacz wielofuncyjny

89,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Wysokogatunkowe nożyki tnące ze stali nierdzewnej do rozdrabniania ziół, orzechów, cebuli i warzyw
 • Mechanizm zabezpieczenia: uruchomienie urządzenia jest możliwe dopiero po złożeniu i zablokowaniu
 • Pojemnik do miksowania, nożyki tnące i pokrywka z otworami nadają się do mycia w zmywarce
 • Zdejmowana część z silnikiem z dużym włącznikiem/wyłącznikiem: wygodna obsługa jedną ręką
 • Przezroczysty pojemnik do miksowania z wytrzymałego tworzywa sztucznego z oznaczeniem wartości maksimum
 • Antypoślizgowe silikonowe stopki
 • 2 włączniki bezpieczeństwa: do noży i pojemnika do miksowania
Ilość:

Rozdrabniacz wielofuncyjny

Do siekania ziół lub krojenia cebuli: ten wielofunkcyjny rozdrabniacz znacząco ułatwi pracę w kuchni. Przezroczysty pojemnik do miksowania z wytrzymałego tworzywa sztucznego ma oznaczenie wartości maksimum, a zdejmowana część z silnikiem z dużym włącznikiem/wyłącznikiem sprawia, że urządzenie jest wygodne do obsługi jedną ręką.

Bezpieczeństwo ponad wszystko
Wysokiej jakości noże ze stali nierdzewnej z łatwością rozdrobnią zioła, orzechy, cebulę i inne warzywa - jednak dopiero wtedy, kiedy mechanizm zabezpieczający na to pozwoli: uruchomienie urządzenia jest możliwe dopiero po zablokowaniu pojemnika do miksowania. Zarówno pojemnik do miksowania, jak i nasadka z nożami i pokrywka z otworami nadają się do mycia w zmywarce, a antypoślizgowe silikonowe stopki zapewniają stabilność urządzenia.

Kolor:
Biało-jagodowy
Pojemnik do miksowania: przezroczysty

Materiał:
Tworzywo sztuczne
Noże: stal nierdzewna

Wymiary:
Wysokość ok. 19,5 cm
Długość przewodu ok. 1,5 m

Pojemność:
Ok. 200 ml

Moc:
160 W

Wyposażenie:
Ze zdejmowaną częścią z silnikiem, nasadką pojemnika do miksowania, nożami ze stali nierdzewnej, pojemnikiem do miksowania, antypoślizgowymi silikonowymi stopkami, pokrywką z otworami w różnych rozmiarach oraz instrukcją obsługi

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83940

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.