Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku26 2015
Rower z niską ramą

Rower z niską ramą

Koło jezdne o Ø 28 cali i 7 przerzutek Shimano. Uchwyt obrotowy Nexus Shimano. Stalowa kierownica z regulowanym aluminiowym przodem. Amortyzowany aluminiowy widelec. Hamulec V-brake w przednim i tylnym kole. Na tylnym kole hamulec torpedo. Opony z wkładką antyprzebiciową. Odblaskowe aluminiowe felgi. Dętka 28 x 1,6 z wentylem Dunlop. Shimano Nabendynamo. Siodełko Wittkop Gel, aluminiowy amortyzowany wspornik, pierścień z szybkozapinaczem. Szprychy Nirosta. Aluminiowy bagażnik. Dwunożny stojak ze stali aluminiowej. Przedni reflektor Büchel Sport LED S40 Lux. Światło tylne AXA-LED Slim Steady ze światłem postojowym, reflektor za tylnym błotnikiem. Budowa LGA skontrolowana według normy DIN 14764. Z zestawem narzędzi do pierwszego montażu i korekt, pompką do wentyli Dunlop 230-255 mm i kartą rowerową. Ergonomiczne chwyty. 2-komponentowe pedały. Amortyzator kierownicy. Kolor: Rama i widelec srebrne. Chwyty kierownicy, błotniki, siodełko i linki hamulcowe – czarne. Wspornik siodełka i przód w kolorze aluminium.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku26/2015  Rowery i akcesoria

 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie