Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku11 2017
Robot kuchenny Avance 6-in-1 Setup HR7951/00

Robot kuchenny Avance 6-in-1 Setup HR7951/00

Efektowny robot kuchenny Philips Avance 6-in1 Setup HR7951/100 sprawi, że przygotowanie obszernego menu stanie się dziecinnie proste. Wyjątkowo wydajny robot kuchenny jest niezwykle wszechstronny i zachwyca funkcjonalnymi detalami: System mieszania planetarnego o 7 poziomach prędkości Metalowy zbiornik o pojemności 4 l z osłoną antyrozpryskową do 1,3 kg ciasta Z nasadką miksera stojącego Robot kuchenny z bogatym wyposażeniem To urządzenie kuchenne potrafi wszystko. Obszerny zestaw akcesoriów pozwala na przygotowanie ciasta, pieczywa, pizzy, różnych wypieków, smoothie i zup bez najmniejszych problemów. Maszyna zapewnia świetne wyniki pieczenia i gotowania nawet wtedy, gdy przygotowujesz większą ilość jedzenia. Jedyny w swoim rodzaju design mieszadła sprawia, że zarówno miskę, jak i pozostałe akcesoria ławo i wygodnie się montuje lub wymienia. Elementy mocowane przez przykręcenie. Miska i akcesoria można myć w zmywarce.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie