Schließen

Rękawica do masażu

34,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-04-04 - 2017-04-05
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 2 różne strony do masażu o różnej intensywności
  • Odpowiednia do masażu całego ciała – na mokro i na sucho
  • Nadaje się do mycia w zmywarce
Ilość:

Rękawica do masażu

Kojący masaż całego ciała
Ta rękawica do masażu jest łatwa w obsłudze czyniąc kojący masaż łatwym, a tym samym pozwalając go dołączyć do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Rękawica ma dwie różne strony do masażu o różnej intensywności: jedną z kulkami do masażu, a drugą z wypustkami. Rękawica jest odpowiednia do masażu całego ciała – na mokro i na sucho i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Szary

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 10 x 13 x 4,5 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75371

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-04-04 - 2017-04-05
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.