Schließen
Rękaw chłodzący do butelek
Wyprzedany

Rękaw chłodzący do butelek

29,95 zł

19,99 zł

-33% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Pasuje na standardowe butelki wina, piwa i wody
  • Dowolne dopasowanie wielkości dzięki zapięciu na rzep
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Rękaw chłodzący do butelek

Lekkie, letnie wino najlepiej smakuje, gdy jest dobrze schłodzone. Rękaw chłodzący do butelek pozwala na utrzymanie niskiej temperatury standardowych butelek wina, piwa i wody na dłużej, dzięki czemu w każdej chwili możesz sięgnąć po chłodne orzeźwienie – nawet gdy na zewnątrz jest gorąco.

Łatwy w użyciu
Wyjmowany wkład żelowy wystarczy na krótki czas włożyć do zamrażalnika – wkład zachowuje elastyczność także w stanie schłodzenia. Zdejmowana osłona z poliestru jest wodoodporna. Możliwość dowolnego dopasowania wielkości rękawa dzięki zapięciu na rzep, co pozwala na optymalne chłodzenie butelek. Rękawa można również używać jako elementu chłodzącego w torbach-lodówkach.

Kolor:
Granatowy

Materiał:
Pokrowiec poliester

Wymiary:
Długość ok. 37,5 cm
Szerokość ok. 16 cm

Wskazówki:
Przecierać wilgotną ściereczką
Elementy chłodzące odporne na działanie niskich temperatur do -21°C

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71168

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.