Produkty
Produkty tydzień roku1 2013
Regał teleskopowy na buty i kozaki

Regał teleskopowy na buty i kozaki

Na 30 par butów i 6 par kozaków. Łatwe zamocowanie bez wiercenia – rozciągany jest pomiędzy podłogą a sufitem ew. górą szafy. Do wykorzystania aż 7 poziomych drążków: 5 na buty i 2 na kozaki – montowanych na wybranej wysokości. Regulowana wysokość od ok. 250 do 300 cm. Z wysokiej jakości, eloksowanego aluminium i tworzywa sztucznego. Z mocowaniem do ściany dla większej stabilności.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie