Schließen

Regał na przyprawy

79,95 zł

45,99 zł

-42% - Oszczędzasz 33,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-25 - 2017-01-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z 4 puszkami na przyprawy wykonanymi ze stali nierdzewnej 18/10
  • Nadaje się także na standardowe pojemniczki z przyprawami, dostępne w sprzedaży
Ilość:

Regał na przyprawy

Teraz wszystkie przyprawy będą zawsze pod ręką! Regał na przyprawy z 4 puszkami na przyprawy. Nadaje się także na standardowe pojemniczki z przyprawami, dostępne w sprzedaży. W zestawie materiały i instrukcja montażu. Mocowanie do ściany poprzez kątowniki.

Z 4 puszkami na przyprawy i 20 samoprzylepnymi etykietami do indywidualnego zapisu
Cztery puszki na przyprawy z biało powlekanej stali nierdzewnej 18/10 w zestawie. 2 puszki z przykrywkami ze stali nierdzewnej i 2 puszki z dziurkowanymi nakładkami i pokrywkami z tworzywa sztucznego. 20 samoprzylepnych etykiet do indywidualnego zapisu. Puszki nadają się do mycia w zmywarce.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 27,5 x 25 x 7,7 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

55722

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-25 - 2017-01-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.