Schließen
Regał - drabina
Wyprzedany

Regał - drabina

349,95 zł

239,95 zł

-31% - Oszczędzasz 110,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z wysokogatunkowego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%
  • Z 5 półkami

Regał - drabina

Miejsce na akcesoria łazienkowe i inne
Regał z wysokogatunkowego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100% zachwyca prostotą i ciepłym klimatem drewna. Posiada 5 półek, dzięki czemu jest nie tylko ładny, ale również praktyczny. Z tyłu znajdują się silikonowe podkładki dla ochrony ściany. Szerokość mocowania do ściany jest regulowana, dzięki czemu regał można zamocować w fugach między kafelkami. Nóżki posiadają silikonowe podkładki antypoślizgowe.

Meble drewniane w łazience?
Oczywiście! Wszystkie elementy drewniane naszej linii mebli łazienkowych posiadają elementy naturalnego drewna. Dzięki warstwie bezbarwnego lakieru są odporne na wilgoć oraz łatwe do pielęgnacji - wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką.

Materiał:
Drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC® 100%
Nóżki z silikonowymi podkładkami antypoślizgowymi.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 65 x 165 x 25 cm.

Wyposażenie:
Z podkładkami chroniącymi powierzchnię, mocowaniem do ściany i materiałami montażowymi.

Drewno akacjowe

Meble łazienkowe z drewna akacjowego charakteryzują się szlachetnym wyglądem, tworzą przyjemny, przytulny klimat oraz przekonują skromnością oraz faktem, że są wyjątkowo higieniczne. Są odporne na działanie wody i temperatury.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66663

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.