Schließen
Ręczny spieniacz do mleka
Wyprzedany

Ręczny spieniacz do mleka

59,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
Klasyka: ręczne spienianie

Ręczny spieniacz do mleka

Doskonała pianka mleczna w mgnieniu oka
Pokrywka z zagłębieniem na palce: optymalna obsługa podczas spieniania mleka. Wkładka z drobnego sita daje wyjątkowo kremową piankę. Precyzyjne nalewanie: idealny do wykonywania dekoracyjnych kreacji z pianki mlecznej na latte macchiato, cappuccino albo na innych specjałach kawowych.

Wysoka jakość - do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, poza indukcyjnymi
Spieniacz z wysokiej jakości matowanej stali nierdzewnej 18/10. Z wewnętrzną podziałką. Dno typu sandwich zapewnia optymalne kumulowanie ciepła. Do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, poza indukcyjnymi. Nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Matowana stal nierdzewna 18/10.
Uchwyt z tworzywa sztucznego ABS.

Wymiary:
Wysokość ok. 16 cm.

Pojemność:
Ok. 320 ml.

Łatwe zastosowanie

Mleko podgrzać na kuchence, gałkę kilkakrotnie wcisnąć i pociągnąć do góry, następnie wylać piankę mleczną.

Stal nierdzewna 18/10

Uszlachetniona stal nierdzewna o dużej wytrzymałości: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

51459

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.