Schließen
Ręcznik kąpielowy z tkaniny frotté, jasnoszary
Wyprzedany

Ręcznik kąpielowy z tkaniny frotté, jasnoszary

49,95 zł

35,95 zł

-28% - Oszczędzasz 14,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z bawełny ekologicznej
  • Wyjątkowo miękki i chłonny
  • Wierzch stylizowany na kamienie – wyjątkowe wrażenie dotykowe
  • Wysokogatunkowa przędza
  • Po 1 pętelce do zawieszenia na krótkiej i długiej krawędzi

Ręcznik kąpielowy z tkaniny frotté, jasnoszary

Wierzch stylizowany na kamienie dający wyjątkowe wrażenie dotykowe podkreśla wyjątkowy charakter tego ręcznika. Został wykonany z czystej bawełny ekologicznej z przędzy wysokiej jakości i zarówno na krótkiej, jak i na długiej krawędzi posiada praktyczne pętelki do zawieszenia.

Kolor:
Jasnoszary

Materiał:
100% bawełna ( z uprawy ekologicznej).

Wymiary:
Każdy ok. 140 x 70 cm.

Tkanina frotté skręcana

Podczas tkania skręcanej tkaniny frotté wykorzystuje się dwa lub więcej skręcone ze sobą pojedyncze włókna. Dzięki takiej obróbce powstaje wysokogatunkowy i mocny materiał, który jest wyjątkowo przyjemny dla skóry. Skręcana tkanina frotté, w porównaniu do wyrobów z pojedynczego włókna, wyróżnia się większą chłonnością, wytrzymałością i żywotnością.

Pielęgnacja

Wybielanie

Nie stosować wybielaczy

Prasowanie

Prasować przy maksymalnej temperaturze stopy żelazka 150°C

Pranie chemiczne

Nie prać na sucho

Suszenie

Suszyć w suszarce będnowej, suszenie normalne, 80°C

Pranie

Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 60°C

Wskazówki:
Prać z podobnymi kolorami
Po praniu nadać odpowiedni kształt

Organic Content Standard 100

Organic Content Standard (OCS) oznacza kontrolowaną uprawę bawełny ekologicznej a co za tym idzie wykorzystywanie wyłącznie nawozów naturalnych oraz efektywne wykorzystywanie wody. Uprawa bawełny ekologicznej ma więc pozytywny wpływ na ludzi i środowisko. Produkt oznaczony logo OCS 100 zawiera wyłącznie bawełnę pochodzącą z ekologicznych upraw i ewentualnie inne włókna, np. elastan, które zwiększają komfort noszenia ubrań.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66542

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.