Schließen
Ręczna pakowarka próżniowa
Wyprzedany

Ręczna pakowarka próżniowa

129,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • W zestawie 10 worków spożywczych wielokrotnego użytku z wentylem próżniowym i zamknięciem strunowym - idealne do metody sous-vide

Ręczna pakowarka próżniowa

Do utrzymywania świeżości produktów oraz zamrażania mięsa, ryb, warzyw i owoców. W zestawie 10 worków spożywczych wielokrotnego użytku z wentylem próżniowym i zamknięciem strunowym - idealne do metody sous-vide. Struktura plastra miodu z tyłu zapewnia większą stabilność: powietrze uchodzi równomiernie, a worki nie ściągają się zbyt mocno. W workach można gotować żywność, ponadto są odporne na przedarcie. Chroni przed powstawaniem oparzelin mrożowych podczas zamrażania. Odczepiany zasilacz sieciowy.

Szczegóły

Sous-vide:

Delikatna metoda gotowania pochodząca z Francji (sous-vide = w próżni). Mięso, ryba i warzywa gotowane są w worku próżniowym i w kontrolowanej, niskiej temperaturze (50 do 85°C). Substancje aromatyczne i soki pozostają w potrawie – wynik: potrawy o niezwykle intensywnym smaku. Wydajność pompki odsysającej powietrze 5 l/min. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,07 zł.

Kolor:

biały.

Pojemność:

5x ok. 1 l, 5x ok. 2,3 l.

Moc:

7-12 W.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

34999

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.