Produkty
Produkty tydzień roku4 2014
Radio łazienkowe z odtwarzaczem CD

Radio łazienkowe z odtwarzaczem CD

Nic nie stoi teraz na drodze, aby słuchać ulubionej muzyki biorąc prysznic albo kąpiel w wannie: eleganckie radio łazienkowe z odtwarzaczem CD jest odporne na przypadkowe zachlapanie wodą – klasa ochrony IP X4. Wytrzyma wilgotność powietrza panującą w łazience. Wyświetlacz ciekłokrystaliczny z niebieskim podświetleniem tła. 24-godzinny wyświetlacz czasu w trybie czuwania. Dane techniczne Możliwość zaprogramowania odtwarzania 20 utworów z płyt CD – z funkcją powtarzania i odtwarzania losowego. Cyfrowy odczyt utworów płyty CD i częstotliwości. Radio FM z tunerem PLL, możliwość zapamiętania 20 stacji FM. Przyłącze AUX umożliwia podłączenie np. odtwarzacza MP3. Kolor: biały.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie