Schließen
Radio kompaktowe, białe
Wyprzedany

Radio kompaktowe, białe

89,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Cyfrowe radio FM w stylu retro
  • Z wejściem AUX 3,5 mm – radia można używać także jako głośnika np. do smartfonów
  • 1 wejście na słuchawki
  • Wyświetlacz ciekłokrystaliczny z podświetleniem tła
  • Z przewodem sieciowym

Radio kompaktowe, białe

Cyfrowe radio FM to nie tylko doskonały styl retro. To radio jest również kompaktowe i uniwersalne. Jest wyposażone w wejście AUX 3,5 mm a w związku z tym można go także używać jako głośnika np. do smartfonów. Wbudowano również jedno wejście na słuchawki. Poręczny uchwyt o skórzanym wyglądzie pozwala na wygodny jego transport. Radio wyposażono w 12-/24-godzinny wskaźnik, regulator głośności, wybór stacji nadawczych oraz wyświetlacz LCD z podświetlanym tłem. Radia można używać w trybie na baterie lub w zasilaniu sieciowym.

Kolor:

Biały

Wymiary:

Szer. x wys. x gł. ok. 14,5 x 18 x 6,5 cm
Długość przewodu sieciowego ok. 1,5 m

Akcesoria:

Z przewodem sieciowym i instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75587

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.