Schließen

Pulsoksymetr bluetooth®

259,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-26 - 2017-07-28
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do pomiaru nasycenia krwi tętniczej tlenem (SpO2%) i częstotliwości uderzeń serca (pulsu)
  • Transfer danych poprzez Bluetooth® dla iOS i Android do bezpłatnej aplikacji VitaDock+
Ilość:

Pulsoksymetr bluetooth®

Pulsoksymetr bluetooth® do pomiaru nasycenia krwi tętniczej tlenem (SpO2%) i częstotliwości uderzeń serca (pulsu). Z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Transfer danych poprzez Bluetooth® dla iOS i Android do bezpłatnej aplikacji VitaDock+. Zapisane dane można w każdej chwili pobrać w sieci i obejrzeć w przejrzystych grafikach. Możliwość synchronizacji danych na większej liczbie urządzeń, np. smartfonie i tablecie. Pulsoksymetr bluetooth® stosuje metodę pomiaru: absorpcja światła.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 5,6 x 7,6 x 3,1 cm.

Ciężar:
Ok. 55 g.

Dane techniczne

Zakres pomiaru: SpO2 70–99%, puls 30–235 uderzenia/min.
Kompatybilność z urządzeniami z tabletami i smart fonami z Bluetooth®-Smart – system operacyjny Android od 4.3 i iPhone 4s i nowsze, iPad3 i nowsze, od iOS7.

Zapewnij sobie VitaDock® Online. Zsynchronizuj. Dziel się danymi.

VitaDock® Online to bezpłatny portal stworzony przez Medisana® do zapisu, wglądu, oceny i eksportowania danych. Na tym portalu możecie wyświetlić w formie statystyk i tabeli swój poziom ciśnienia krwi, cukru, wagę, temperaturę ciała i dane aktywności, niezależnie od urządzenia w którym zostały zapisane. Dane wystarczy załadować na stronę - w ten sposób będą zawsze i wszędzie dostępne online na VitaDock®. Wygodny dostępne przez smartfon, komputer i tablet.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

54760

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-26 - 2017-07-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.