Schließen

Pudełka do przechowywania, 2 sztuki

79,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-26 - 2017-10-27
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Odpowiednie do uporządkowanego przechowywania np. przyborów łazienkowych
 • Z małą szlufką w wieku ułatwiającą otwieranie
 • Wyjątkowo stabilne i wytrzymałe – obciążenie każdego pudełka maks. 10 kg
 • 2 wielkości – nieużywane pudełka można umieścić jedno w drugim, nie zajmują dużo miejsca
 • Z wysokogatunkowego kartonu posiadającego certyfikat FSC® – laminowane, z misternym nadrukiem
Ilość:

Pudełka do przechowywania, 2 sztuki

Porządek może się prezentować naprawdę doskonale: te dwa pudełka z misternym nadrukiem doskonale się nadają do uporządkowanego przechowywania w sypialni lub łazience ręczników lub innych przedmiotów, które lubimy mieć pod ręką.

Stabilne i wytrzymałe
Pudełka zostały wykonane z wysokogatunkowego kartonu posiadającego certyfikat FSC®, a mała szlufka w wieku ułatwia ich otwieranie. Są wyjątkowo stabilne i wytrzymałe, a dzięki dwóm różnym rozmiarom nieużywane pudełka można umieścić jedno w drugim, by nie zajmowały dużo miejsca.

Kolor:
Duże pudełko z nadrukiem w róże, pokrywka szarobeżowa
Małe pudełko: czerwone z różowym nadrukiem ozdobnym, pokrywka różowa

Materiał:
Karton posiadający certyfikat FSC®
Laminat: tworzywo sztuczne
Szlufka: poliester

Wymiary:
Duże pudełko: szer. x wys. x gł. ok. 34 x 20,5 x 20 cm
Małe pudełko: szer. x wys. x gł. ok. 28,5 x 17,5 x 16,5 cm

Obciążalność:
Każde maks. 10 kg

DOBRZE ZROBIONE

Nowe logo Tchibo DOBRZE ZROBIONE wskazuje produkty, które w całości lub częściowo powstają w wyniku zrównoważonej produkcji. W ten sposób wspólnie robimy kolejny krok w stronę odpowiedzialnego świata.

Papier i karton FSC®

Nasze pomysły z papieru z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE, ponieważ do produkcji papieru stosuje się celulozę z wzorowo zarządzanych lasów.

SPOJRZENIE W PRZYSZŁ‎OŚĆ
Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Każdy wybór papieru z certyfikatem FSC® wspiera zachowanie istotnych funkcji lasu. Masz również pewność, że prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych są zachowywane. Z miłości do przyrody dobre pomysły z papieru / kartonu.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83806

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-26 - 2017-10-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.