Schließen
Puchowy śpiworek, biało-różowy
Wyprzedany

Puchowy śpiworek, biało-różowy

259,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Materiał wierzchni i podszewka z przyjaznej dla skóry czystej bawełny
  • Wycięcia ramion można zmniejszyć za pomocą guzików zatrzaskowych – zapobiega wślizgiwaniu się ramion do śpiworka

Puchowy śpiworek, biało-różowy

Wypełniony białym nowym gęsim puchem i pierzem, 90% puchu, 10% pierza zgodnie z normą DIN EN 12934. Materiał wierzchni i podszewka z przyjaznej dla skóry czystej bawełny. Zamek błyskawiczny na całej długości z osłoną na brodę. Wycięcia ramion można zmniejszyć za pomocą guzików zatrzaskowych – zapobiega wślizgiwaniu się ramion do śpiworka. Z uroczym nadrukiem serca.

Z bawełną z uprawy ekologicznej:

50% tego produktu to bawełna pochodząca z kontrolowanej uprawy ekologicznej. W całym procesie stosowane są wyłącznie biologiczne nawozy, a zwalczanie szkodników odbywa się w sposób naturalny. Jest to przyjazne zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego.

Materiał:

materiał wierzchni i podszewka - 50% bawełna (z uprawy ekologicznej, certyfikowana według OE Blended Standard), 50% bawełna, wypełnienie - biały nowy gęsi puch i pierza klasy I, 90% puch, 10% pierza zgodnie z normą DIN EN 12934.

Wymiary:

długość ok. 110 cm - możliwość skrócenia do ok. 90 cm.

Informacje dodatkowe:

  • Kolor: biało-różowy.
  • Pranie: prać w temperaturze 60°.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Pranie

Prać w programie normalnym w maksymalnej temperaturze 60°C

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

42009

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.