Schließen
Profesjonalna suszarka do włosów
Wyprzedany

Profesjonalna suszarka do włosów

54,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z funkcją jonizowania: redukuje elektryzowanie się włosów, zwiększając ich połysk
  • O wyjątkowo dużej mocy: 2000 W
  • Z dyfuzorem zwiększającym objętość

Profesjonalna suszarka do włosów

Profesjonalna suszarka do włosów z funkcją jonizowania redukuje elektryzowanie się włosów, zwiększając ich połysk. wyjątkowa moc 2000 W czyni ją wyjątkowo wydajną. Posiada trzy zakresy temperatury, dwa stopnie siły nawiewu i jeden chłodny nawiew dla utrwalenia efektu stylizacji. Funkcjonalne detale Profesjonalne urządzenie posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem, przewód z zabezpieczeniem przed zaginaniem się i oczko do zawieszenia. Zdejmowana kratka wentylacyjna jest łatwa do czyszczenia. Do zestawu są dołączone końcówka do stylizacji i dyfuzor zwiększający objętość włosów.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Długość przewodu ok 2 m

Moc:
2.000 W

Wyposażenie:
Z końcówką do stylizacji, dyfuzorem zwiększającym objętość włosów i instrukcją obsługi.

Technologia jonowa

Technologia jonowa zapobiega powstawaniu ładunków statycznych. Jony ujemne przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów, które powodują jony dodatnie. Dzięki temu włosy staja się bardziej miękkie i lśniące.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66792

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.