Schließen
Profesjonalna patelnia, mała, 20 cm
Wyprzedany

Profesjonalna patelnia, mała, 20 cm

99,95 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Z kutego, utlenionego anodowo aluminium – wyjątkowo twarda i wytrzymała
 • Wnętrze z wysokiej jakości nieprzywierającej powłoki GREBLON® C3+

Profesjonalna patelnia, mała, 20 cm

Profesjonalne smażenie! Ta patelnia została wykonana z kutego, utlenionego anodowo aluminium, dzięki czemu jest wyjątkowo twarda i wytrzymała. Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka GREBLON® C3+ wzmocniona ceramicznymi cząstkami czyni patelnię idealną do smażenia na małej ilości tłuszczu bez przypalania. Zewnętrzna powłoka GREBLON® D1 zapewnia długie utrzymanie ciepła, a wysokogatunkowa nitowana
rączka ze stali nierdzewnej pozwalana pewny chwyt.

Przystosowana również do użytku na kuchenkach indukcyjnych
Patelnia nadaje się do użytku w piekarniku do temperatury 180 °C oraz na wszystkich rodzajach kuchenek - dzięki dodatkowej ferromagnetycznej warstwie dna również na kuchenkach indukcyjnych. Nadaje się do mycia w zmywarce.Kolor:
Czarny.

Materiał:
Anodowane aluminium.
Wewnątrz powłoka nieprzywierająca GREBLON®-C3+.
Na zewnątrz powłoka GREBLON®-D1.
Rączka ze stali nierdzewnej.

Wymiary:
Ø wewnątrz ok. 20 cm.
Wysokość ok. 6 cm.
Długość rączki ok. 19 cm.

Anodowane aluminium

Anodyzacja aluminium jest metodą uszlachetniania powierzchniowego, w wyniku której aluminium jest powlekane szczelną, twardą warstwą tlenku, która wzmacnia powierzchnię oraz zapewnia dekoracyjny wygląd. Powierzchnia patelni staje się dzięki anodyzacji odporna na zadrapania, zabrudzenia oraz zapobiega powstawaniu przebarwień oraz metalicznego posmaku potraw. Naczynia Tchibo z anodowanego aluminium są dodatkowo powlekane wysokiej jakości nieprzywierająca powłoką GREBLON®, która dodatkowo podnosi jakość produktów. Dzięki kolejnej zewnętrznej powłoce, patelnie i garnki są przystosowane do mycia w zmywarce.

Informacja o produkcie - indukcja

Energia wytwarzana w polu magnetycznym wewnątrz płyty zostaje przeniesiona na dno garnka i tam zamieniona w ciepło. Jeśli stanowisko na płycie przeznaczone do gotowania przez pomyłkę nie zostanie wyłączone, wytwarza ciepło tylko wówczas, gdy stoi na nim garnek lub patelnia.

 • Wysoka temperatura przy krótkim czasie rozgrzewania
 • Temperatura idealnie dozowana – podobnie jak w przypadku kuchenek gazowych, tylko bez płomienia
 • Temperatura nie rozprzestrzenia się na całą powierzchnię: tylko naczynia przeznaczone do kuchenek indukcyjnych, które mają kontakt z polem grzewczym zostają rozgrzane
 • Oszczędność energii: krótszy czas gotowania, tylko częściowe lub czasowe ogrzewanie

Powłoka GREBLON® C3+

Innowacyjna powłoka nieprzywierająca GREBLON® C3+ o nowym wspaniałym wyglądzie jest znacznie bardziej odporna na ścieranie. Ponadto dzięki temu, iż nie zawiera PFOA i APEO, stanowi ważny krok w kierunku zrównoważonej gospodarki dobrami naturalnymi.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65977

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.