Schließen
Privat Kaffee, Rarität Nueva Linda, 500 g, kawa w ziarnach
Wyprzedany

Privat Kaffee, Rarität Nueva Linda, 500 g, kawa w ziarnach

44,99 zł zł/kg: 89,98

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Lekko pikantna, z nutką owocu granatu
  • 100% ziaren Arabiki z farmy Nueva Linda certyfikowanej przez Rainforest Alliance
  • 500g całe ziarna
  • Dostępna również jako kawa filtrowana

Finca Nueva Linda – wartości rodzinne łączą się z wiedzą o kawie

Farma Finca Nueva Linda założona w 1973 przez Octavio Moguel Farrera jest położona na obrzeżach rezerwatu El Triunfo .
Perfekcyjne warunki oraz regularne opady deszczu mają doskonały wpływ na uprawę kawy, a samo miejsce zachwyca swoim zrównoważonym rozwojem przebiegającym w oparciu o zasadę oszczędności surowców. Ochrona klimatu, zrównoważona uprawa oraz odpowiedzialność społeczna stoją tu na pierwszym miejscu.

Oprócz stałej poprawy jakości kawy, ta rodzinna plantacja kładzie również duży nacisk na wspólną pracę i pielęgnowanie relacji.
Każdego roku rodzina wraz ze swoimi współpracownikami, hucznym przyjęciem świętuje rozpoczęcie zbiorów, by później ramię w ramię dążyć do uzyskania najlepszej jakości kawy.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

85670

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.