Schließen
Privat Kaffee Rarität, Kenya Kahawa, 500g, kawa w ziarnach
Wyprzedany

Privat Kaffee Rarität, Kenya Kahawa, 500g, kawa w ziarnach

39,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyrazisty aromat z górskich regionów Afryki;
  • Region kawowy: Nyeri / Mount Kenya;
  • Odmiana: Bourbon;
  • 100% Arabiki z gospodarstw, które zyskały certyfikat Rainforest Alliance;
  • 500 g ziaren kawy;

Privat Kaffee Rarität, Kenya Kahawa, 500g, kawa w ziarnach

Kawa o prawdziwie niebiańskim smaku, uprawiana przez różnorodną grupę małych plantatorów. Kwitnie na zboczach majestatycznego masywu góry Kenia, wznoszącego się na wysokość kilku kilometrów ponad sawanną. Rozkoszuj się wyjątkowym smakiem kawy Kenya Kahawa z limitowanej edycji kawy Privat – niezwykłej kompozycji
ziaren wysokogórskiej Arabiki o głębokim smaku i bogatym aromacie wzbogaconym owocową nutą czarnej porzeczki.

Plantatorzy kawy w regionie założyli specjalny związek. Ściśle współpracują z tymi rolnikami, którzy na bieżąco szkolą się w kierunku zrównoważonej produkcji kawy i lepszego wsparcia zmian klimatycznych po to, by zyskać certyfikat Rainforest Alliance. Poprzez projekty społeczne, które zostało ustalone, że przyczyniły się do poprawy warunków życia tych ludzi.

Nasza limitowana kolekcja kawy – Kenia Kahawa z serii Privat Kaffee jest niezwykle charakterystyczna dzięki ziarnom Arabiki. Podczas jej kosztowania możesz wyczuć bogaty aromat z owocowymi tonami czarnej porzeczki. Spróbuj i zasmakuj w naszej nowej kawie!

Rainforest Alliance

Z pewnością zauważyli Państwo podczas zakupów symbol zielonej żaby organizacji Rainforest Alliance, jednak co on dokładnie oznacza?

Rainforest Alliance zajmuje się ochroną wrażliwych ekosystemów oraz fauny i flory, wspierając zrównoważone sposoby zagospodarowania powierzchni rolnych. Do kręgu zainteresowań organizacji należą również godziwe warunki życia i pracy plantatorów kawy oraz ich rodzin.

Kupując nasze kawy oznaczone symbolem zielonej żaby można mieć pewność, że zostały wyprodukowane w ekologicznie i społecznie odpowiedzialny sposób.

Stanowi to kolejny ważny krok Tchibo w stronę 100% zrównoważonej produkcji. Jesteśmy na dobrej drodze - chodź z nami!

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

61488

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.