Schließen
Privat Kaffee, Rarität Cordillera Andina, 500g, kawa w ziarnach
Wyprzedany

Privat Kaffee, Rarität Cordillera Andina, 500g, kawa w ziarnach

39,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Harmonijna kompozycja smakowa w połączeniu ze słodyczą mango i gujawy
  • 100% ziarna Arabiki z plantacji certyfikowanych przez Rainforest Alliance
  • 500g całe ziarna

Kraj pochodzenia i położenie

Na północy Peru, w prowincji San Ignacio, nieopodal granicy z Ekwadorem, znajduje się dolina "San José de Lourdes". Region nawadniany przez rzekę Chinchipe znaną z wodospadu La Chorrera, jest ojczyzną wielu rzadkich gatunków roślin i zwierząt.

Na przełomie tysiącleci farmerzy, jak Leoncio Castillo Ramos, odkryli potencjał tego regionu, połączyli siły z 40 innymi rodzinnymi plantacjami tworząc wspólnotę pod nazwą "Cordillera Andina" i odtąd wspólnie uprawiają kawę zgodnie z tradycyjnymi procesami produkcyjnymi. Te tradycyjne, przekazywane z pokolenia na pokolenie metody drobnych plantatorów, zapewniają uprawę przyjazną dla środowiska. W nawiązaniu do nazwy wspólnoty nadano tej kawie Privat Kaffee Rarität nazwę "Cordillera Andina".

Informacje o produkcie

Kawa palona całe ziarna
Zawartość: 500g
Pakowana w atmosferze ochronnej

Klimat i aromat

Początków tej jedynej w swoim rodzaju kawy należy szukać tutaj, w dolinie "San José de Lourdes", pod światłem lamp kwarcowych, w wietrznym cieniu majestatycznych Andów.

Wszystkie plantacje należące do wspólnoty "Cordillera Andina" są położone na wysokości 1.2000 - 1.800 metrów zapewniając doskonały mikroklimat, co wraz z żyznymi gliniasto-piaszczystymi glebami tworzy idealne warunki dla uprawy kawy, kształtujące ten niespotykany gatunek napoju o wyśmienitym aromacie.

Skosztuj tej rzadkiej kawy Privat Kaffee Rarität o harmonijnej kompozycji smakowej w połączeniu ze słodyczą mango i gujawy, zaliczanej przez ekspertów do najlepszych kaw na świecie.

Privat Kaffee Rarität

Wszystkie rodzaje kaw należące do naszego asortymentu rzadkości "Privat Kaffee Raritäten" są ekskluzywnymi i oryginalnymi kawami pochodzącymi ze zrównoważonych upraw. Limitowane kawy z asortymentu rzadkości "Raritäten" często pochodzą z niewielkich plantacji kawy i są dostępne 6 razy w roku.

Rainforest Alliance

Z pewnością zauważyli Państwo podczas zakupów symbol zielonej żaby organizacji Rainforest Alliance, jednak co on dokładnie oznacza?

Rainforest Alliance zajmuje się ochroną wrażliwych ekosystemów oraz fauny i flory, wspierając zrównoważone sposoby zagospodarowania powierzchni rolnych. Do kręgu zainteresowań organizacji należą również godziwe warunki życia i pracy plantatorów kawy i ich rodzin.

Kupując nasze kawy oznaczone symbolem zielonej żaby można mieć pewność, że zostały wyprodukowane w ekologicznie i społecznie odpowiedzialny sposób.

Stanowi to kolejny ważny krok Tchibo do 100% zrównoważonej produkcji. Jesteśmy na dobrej drodze - chodź z nami.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76575

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.