Schließen

Privat Kaffee Latin Bio - 500g, w ziarnach

44,99 zł zł/kg: 89,98

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-28 - 2017-10-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Delikatnie pikantna
  • 100% ziarna z kontrolowanych upraw ekologicznych
  • 500g, w ziarnach
Ilość:

Privat Kaffee Latin Bio - w ziarnach

Klimatyczna i topograficzna różnorodność Ameryki Łacińskiej stanowi doskonałą podstawę do produkcji najlepszych kaw pochodzących z upraw ekologicznych.

Nasi eksperci wybierają do produkcji Latin Bio tylko wyjątkowo delikatnie pikantne kawy - Tchibo Arabika.

Z kompozycji najdelikatniejszych kaw z upraw ekologicznych pochodzących z tropikalnych regionów górskich Ameryki Środkowej, jak Honduras i Salwador oraz z klimatycznie umiarkowanych rejonów górzystych Ameryki Południowej, takich jak Peru, powstaje kawa o delikatnym kwaskowym smaku i delikatnej pikanterii.

Skosztuj tej delikatnie pikantnej kawy z subtelną nutą melona. Pierwsza kawa z upraw ekologicznych, która zasłużyła na miano Privat Kaffee.

Informacje o produkcie:
Zawartość: 500 g
Kawa prażona, w ziarnach

Pakowana w atmosferze ochronnej.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

37148

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-28 - 2017-10-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.