Schließen
Praska do ziemniaków, zacierek i szpecli
Wyprzedany

Praska do ziemniaków, zacierek i szpecli

79,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z 3 wymiennymi tarczami
  • Nadaje się do mycia w zmywarce

Praska do ziemniaków, zacierek i szpecli

Jeżeli coś ma być zrobione dobrze, najlepiej zrobić to samemu - to hasło obowiązuje nie tylko dla świątecznej pieczeni, ale również dla dodatków. Ta praska pomoże Ci w realizacji tego założenia.

Praska do ziemniaków? Do szpecli? A może jedno i drugie?
Wszechstronne narzędzie jest wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 i posiada trzy wymienne tarcze: jedną z dużymi oczkami i jedną z małymi do ziemniaków oraz tarczę do szpecli. Uchwyty z antypoślizgową wstawką soft grip pozwalają na wygodny i bezpieczny chwyt, a konstrukcja do zawieszenia ułatwia mocowanie do brzegu garnka.
Nadaje się do mycia w zmywarce.

Stal nierdzewna 18/10
Specjalnie uszlachetniona, wytrzymała stal: nierdzewna, łatwa w pielęgnacji, odporna na deformacje i działanie wysokich temperatur.

Kolor:
Srebrny

Materiał:
Stal nierdzewna 18/10

Wymiary:
Długość ok. 32 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75426

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.