Schließen

Pozytywka-zawieszka

59,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-28 - 2017-08-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do naciągnięcia - gra melodię »We Wish You a Merry Christmas«
  • Wysokiej jakości ceramika
Ilość:

Pozytywka-zawieszka

We Wish You a Merry Christmas... Pozytywka z wysokiej jakości ceramiki gra jedną z ulubionych melodii świątecznych tworząc prawdziwie nostalgiczną atmosferę świąteczną. Koniki pozytywki obracają się w rytmie muzyki świątecznej. Figurki pozytywki obracają się w rytmie muzyki świątecznej. Karuzela wykonana jest misternie i precyzyjnie, z dbałością o detale. Przy każdym naciągnięciu Święta zbliżają małym kroczkiem.

Dekoracja stołowa albo ozdoba drzewka świątecznego
Również zamknięta pozytywka jest bardzo oryginalną dekoracją. Ze sznureczkiem do zawieszenia na gałązkach jodły albo na drzewku świątecznym.

Materiał:
Ceramika.

Wymiary:
Szer. x wys. ok. 7,5 x 12 cm.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

54228

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-28 - 2017-08-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.