Schließen
Portfel z zabezpieczeniami
Wyprzedany

Portfel z zabezpieczeniami

45,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z folią chroniącą przed technologią RFID dla zabezpieczenia danych osobowych; 1 przegródka zapinana na zamek błyskawiczny, 1 przegródka z siateczki na dowód osobisty ; Przegródki na karty z paskiem bezpieczeństwa

Portfel z zabezpieczeniami

Bezpieczny portfel Z folią chroniącą przed technologią RFID dla zabezpieczenia danych osobowych. Jedna przegródka zapinana na zamek błyskawiczny i jedna przegródka z siateczki na dowód osobisty. Przegródki na karty z paskiem bezpieczeństwa. Wiele innych praktycznych przegródek.

Kolor:
Czarny.

Materiał:
100% poliamid.
Podszewka - 100% poliester.

Wymiary:
Ok. 12 x 10 cm.

Ochrona RFID

Folia ochronna RFID zapobiega odczytywaniu danych przez osoby niepowołane. Technika RFID (Radio-Frequency-Identification-Technik) pozwala na odczytywanie cyfrowo danych znajdujących się na chipach kart kredytowych, dowodów osobistych, kart medycznych itp. Aby to ograniczyć, folia umieszczona pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką blokuje kontakt cyfrowy.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

59254

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.