Schließen
Porcjowacz do ciasta
Wyprzedany

Porcjowacz do ciasta

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Mechanizm wyciskania ułatwia wyjmowanie poszczególnych porcji
  • Czyste, równe porcjowanie – równomierne wypieki
  • Jedna porcja ciasta pasuje na standardowy spód z opłatka do pieczenia: Ø ok. 4–5 cm
  • W pełni rozkładany do czyszczenia

Porcjowacz do ciasta

Łatwe wyjmowanie poszczególnych porcji dzięki mechanizmowi wyciskania
Ten porcjowacz do ciasta idealnie nadaje się do równego porcjowania ciasta na makaroniki, pierniki i ciasteczka. Pozwala na precyzyjne rozmieszczenie ciasta. Jedna porcja ciasta pasuje na standardowy spód z opłatka do pieczenia. Mechanizm wyciskania ułatwia wyjmowanie poszczególnych porcji. Ten praktyczny porcjowacz jest odporny na temperatury od -20 do +70°C i można go myć w zmywarce – do czyszczenia można go w pełni rozłożyć na pojedyncze elementy.

Kolor:
Czerwony

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Długość ok. 18 cm
Jedna porcja ciasta pasuje na standardowy spód z opłatka do pieczenia: Ø 4–5 cm

Wyposażenie:
Z 2 propozycjami przepisów

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73151

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.