Schließen

Porcjowacz do ciasta

49,95 zł

35,99 zł

-27% - Oszczędzasz 13,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-03-31 - 2017-04-04
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Zapewnia czyste i dokładne porcjowanie ciasta
  • Do ciasta na wypieki, gofry, naleśniki albo na marmoladę
Ilość:

Porcjowacz do ciasta

Łatwe dozowanie
Porcjowacz do ciasta doskonały do ciasta na wypieki, gofry, naleśniki albo na marmoladę. Zapewnia czyste i dokładne porcjowanie ciasta. Łatwe dozowanie poprzez naciśnięcie uchwytu.

Praktyczne detale
Porcjowacz do ciasta posiada niezwykle praktyczne detale. Z podziałką do łatwego odmierzania ilości ciasta. Dno z antypoślizgową silikonową obręczą dla stabilnego odstawienia.

Wysokiej jakości materiał
Porcjowacz do ciasta wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego stylizowanego na szkło. Materiał odporny na działanie temperatur do +90°C i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Transparentno-biały.

Materiał:
Tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Szer. x wys. ok. 16,5 x 19,5 cm.

Pojemność:
Ok. 1 l.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

59023

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-03-31 - 2017-04-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.