Schließen
Pokrowiec premium na 6 krzeseł z wysokim oparciem
Wyprzedany

Pokrowiec premium na 6 krzeseł z wysokim oparciem

99,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyjątkowo wytrzymały dzięki tkaninie poliestrowej 600D
  • Odporny na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych
  • Pasuje na wiele standardowych modeli
  • Z woreczkiem do przechowywania

Pokrowiec premium na 6 krzeseł z wysokim oparciem

Elastyczna i skuteczna ochrona na do sześciu krzeseł z wysokim oparciem: pokrowiec premium został wykonany z wyjątkowo wytrzymałej i stabilnej tkaniny poliestrowej 600D z powłoką odprowadzającą wodę z powierzchni. Pokrowiec jest odporny na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych, ma wzmocniony brzeg z nitowanymi nierdzewnymi oczkami i sznurek ze stoperami. Pasuje na wiele standardowych modeli krzeseł z wysokim oparciem, a nieużywany można przechowywać z specjalnym dołączonym do zestawu woreczku.

Kolor:
Szary

Materiał:
600D - tkanina poliestrowa
Powłoka od spodu: 100% polichlorek winylu
Dzianina dziurkowana: 100% poliester

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 65 x 75 x 95 cm

Wyposażenie:
Z woreczkiem do przechowywania

600D - tkanina poliestrowa

600D - tkanina poliestrowa jest wytrzymałym materiałem, który doskonale nadaje się do zastosowania na zewnątrz, na przykład do ochrony mebli ogrodowych. Odprowadza wodę i zabrudzenia z powierzchni, jest odporny na rozdarcie, promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76354

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.