Schließen
Pojemnik uniwersalny
Wyprzedany

Pojemnik uniwersalny

39,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Umożliwia estetyczne i uporządkowane przechowywanie różnych rzeczy w szafach, na regałach itp.
  • Ze stabilnego kartonu – posiadającego certyfikat FSC®
  • Z 2 czystymi etykietami

Pojemnik uniwersalny

Estetyczna pomoc porządkowa
Doskonały do zachowania porządku! Stylowy, przestronny pojemnik z przykrywką ze stabilnego kartonu – posiadającego certyfikat FSC® oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania, a dzięki ładnemu nadrukowi aż szkoda go chować do szafy. Dla uzyskania lepszej przejrzystości, wystarczy odpowiednio opisać pola z przodu. Z dwiema czystymi etykietami.

Łatwy i szybki montaż
Pojemnik można złożyć jednym ruchem ręki. Wystarczy podnieść ścianki boczne, nakleić paski dwustronnej taśmy klejącej w oznaczonych miejscach i zamocować wewnątrz do ścianek bocznych.

Kolor:
Wewnątrz biały matowy, na zewnątrz biało-niebieski nadruk o strukturze płótna.

Materiał:
Ze stabilnego kartonu – posiadającego certyfikat FSC®.
Mocowania etykiet z metalu.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 31 x 31 x 29 cm.

Wyposażenie:

Z 2 czystymi etykietami i paskami dwustronnej taśmy klejącej.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem papieru, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje papier certyfikowany przez FSC® do produkcji wielu produktów papierniczych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67027

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.