Schließen

Pojemnik na lunch bento

39,95 zł

27,99 zł

-29% - Oszczędzasz 11,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-25 - 2017-01-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do zabierania ze sobą i oddzielnego przechowywania różnych przekąsek, takich jak kanapki, warzywa lub sushi
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • Nadaje się do mycia w zmywarce
Ilość:

Pojemnik na lunch bento

Sushi, warzywa, czy kanapka – ten pojemnik na lunch pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie różnych przekąsek. Pojemnik z elastyczną opaską nadaje się do mycia w zmywarce, a pusty nie zajmuje dużo miejsca przy przechowywaniu.

Kolor:
Czarny
Elastyczna opaska czerwona

Materiał:
Pojemnik ABS
Przykrywka PE

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. poskładanych jedno w drugim ok. 10 x 5 x 19 cm

Wskazówka:
Nie nadają się do przechowywania płynów ani gorących składników

Bento

Bento to pochodząca z Japonii tradycja podawania posiłków w oddzielnych pudełkach lub pojemnikach z oddzielnymi przegródkami. Jej zaletą jest to, że potrawy nie mieszają się, podczas transportu. Zarówno na drugie śniadanie w szkole, na obiad w biurze jak i na piknik w parku – pojemnik na lunch bento idealnie nadaje się do zabierania ze sobą jedzenia

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72472

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-25 - 2017-01-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.