Schließen
Pojemnik do porcjowania
200 Ziaren
tylko 24,99 zł

Pojemnik do porcjowania

39,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z łyżką do porcjowania i szpatułką
  • Z przezroczystego tworzywa sztucznego
  • Hermetyczne zamknięcie - chroni aromat
  • 3-częściowy
Ilość:

Pojemnik do porcjowania

Do cukru, soli lub mąki: produkty przechowywane w tym pojemniku zachowają świeżość, a otwarte opakowania na dobre znikną z Twojej spiżarni. Przezroczyste tworzywo sztuczne pozwala ocenić, kiedy konieczne będzie uzupełnienie zawartości pojemnika, a szczelnie zamykające pojemnik wieczko zapewni zachowanie aromatu wewnątrz. Szpatułka i łyżka do porcjowania zapewnią dokładne odmierzanie produktów, a zatem ich oszczędność.

Kolor:
Pojemnik: przezroczysty
Pokrywka: biały z szarymi akcentami

Materiał:
Tworzywo sztuczne
Uszczelka: silikon

Wymiary:
Ok. 17 x 14 x 13 cm

Pojemność:
Ok. 1,2 l

Wyposażenie:
Z łyżką do porcjowania i szpatułką

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83629

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.