Schließen

Podkładki poślizgowe do ćwiczeń, 2 sztuki

39,95 zł

26,99 zł

-32% - Oszczędzasz 12,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-08-24 - 2017-08-28
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wiele możliwości wykorzystania – do wzmocnienia muskulatury ramion, nóg, brzucha i pleców
  • Obustronne użytkowanie: 1 strona do użytkowania na wykładzinach z krótkim włosiem i 1 strona do użytkowania na gładkich podłogach
  • Z plakatem z ćwiczeniami
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Podkładki poślizgowe do ćwiczeń, 2 sztuki

Podkładki o wielu możliwościach wykorzystania
Program treningowy w domowym zaciszu. Podkładki poślizgowe do ćwiczeń służą do wzmocnienia muskulatury ramion, nóg, brzucha i pleców.

Podkładki o 2 różnych stronach
Obustronne użytkowanie: strona z tworzywa sztucznego do użytkowania na wykładzinach z krótkim włosiem, strona z pianki do użytkowania na gładkich podłożach. Z plakatem z ćwiczeniami.

Kolor:
Ciemnoturkusowo-czarny

Materiał:
Jedna strona EVA z powłoką z materiału, jedna strona polipropylen

Wymiary:
Ø każdej ok. 18 cm

Wyposażenie:
Z plakatem z ćwiczeniami

Wskazówka:
Można przecierać wilgotną ściereczką

Podkładki poślizgowe

Podkładki poślizgowe idealnie nadają się do ćwiczenia siły, kondycji i koordynacji muskulatury całego ciała. Ćwiczenia wykonywane są przy użyciu ciężaru własnego, dzięki czemu nie są potrzebne żadne inne przyrządy do ćwiczeń. Stopień trudności opiera się na wykonywanych ruchach, które zależnie od pożądanej intensywności można wykonywać zmieniając ich zasięg. Trening chroniący stawy - idealny dla początkujących i zaawansowanych sportowców.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72862

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-08-24 - 2017-08-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.