Schließen

Płytki świetlne LED, 3 sztuki

129,95 zł

109,99 zł

-15% - Oszczędzasz 19,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-02-28 - 2017-03-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Po 8 diod - świecą wieloma różnymi kolorami i na biało
  • Dekoracyjne nastrojowe światła do zastosowania w pomieszczeniach
  • Z pilotem i uchwytami do przewodu z podkładkami samoprzylepnymi tesa®
Ilość:

Płytki świetlne LED, 3 sztuki

Trzy płytki świetlne mogą pięknie oświetlić na przykład regały lub szafy delikatnym subtelnym światłem. Lampki, z których każda posiada po 8 diod, są samoprzylepne,a to dzięki paskom klejącym tesa®. Można je jednak przymocować również za pomocą śrub. Płytki świetlne są przeznaczone do zastosowania w pomieszczeniach i są dostarczane w zestawie z uchwytami do przewodu z podkładkami samoprzylepnymi tesa®.

Płytki z funkcją ściemniania i funkcją zmiany kolorów
Płytki świetlne LED posiadają funkcję zmiany kolorów sterowaną wygodnie za pomocą pilota. Światło można ściemniać, a świeci ono następującymi kolorami: niebieski, lila, różowy, czerwony, pomarańczowy, zielony i biały. Dostawa obejmuje baterię do pilota.

Materiał:
Płytki z przezroczystego tworzywa sztucznego

Wymiary:
Każda płytka ok. 6 x 6 cm
Długość przewodu sieciowego ok. 2,5 m

Moc całkowita:
Max. 5,5 W

Wyposażenie:
Z pilotem, baterią, uchwytami do przewodu, podkładkami samoprzylepnymi tesa® i instrukcją obsługi

Wskazówki:
Płytki świetlne są przeznaczone wyłącznie do wytwarzania dekoracyjnego nastrojowego światła. Nie są przeznaczone jako punkt oświetleniowy dla pomieszczeń

Bez śrub

Zalety technologii LED

**Niskie zużycie energii dzięki niskiej emisji ciepła
**Długowieczność
**Odporność na uderzenia

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67145

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-02-28 - 2017-03-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.