Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku13 2016
Plecak heritage, musztardowy

Plecak heritage, musztardowy

Skupiliśmy się na tym, co najważniejsze. Prezentujemy plecak, w którym próżno szukać zbędnych detali. Jego minimalistyczny styl podkreśla wykonanie z wytrzymałego płótna z elementami stylizowanymi na skórę. Z komorą na laptopa Duża komora główna zawiera wyściełaną przegródkę na laptopa. Komora główna jest ściągana na sznurek i posiada klapę z dwoma zapięciami magnetycznymi stylizowanymi na skórę. Mała przegródka z przodu zapewnia miejsce na przykład na bilet lub okulary przeciwsłoneczne. Wysoki komfort noszenia Plecak heritage można łatwo indywidualnie dopasować dzięki wyściełanym szelkom o regulowanej długości, obszytym dzianiną dziurkowaną. Również tył plecaka jest wyściełany i miękko opiera się na plecach.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku13/2016  Odzież turystyczna

 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie