Schließen

Plastry przeciwbólowe TENS, 2 sztuki

79,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-07-31 - 2017-08-02
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Naturalne łagodzenie bólu poprzez przezskórną elektryczną stymulację nerwów (TENS)
 • Dokładna punktowa terapia przeciwbólowa
 • Możliwość ustawienia różnych stopni intensywności
 • Miękkie i elastyczne: samoprzyczepna żelowa warstwa
 • Do wielokrotnego użytku
Ilość:

Plastry przeciwbólowe TENS, 2 sztuki

Naturalne łagodzenie bólu
Kiedy ciśnie i uwiera, z pewnością pomogą plastry przeciwbólowe TENS - są idealne na przykład w dokładnej punktowej terapii przeciwbólowej pleców. Poprzez przezskórną elektryczną stymulację nerwów (TENS) przyczynią się do naturalnego złagodzenia bólu. Niebieska podkładka służy do zabiegów na całym ciele, żółta podkładka do zabiegów na plecach. Istnieje możliwość ustawienia różnych stopni intensywności. Dla bezpieczeństwa, plastry wielokrotnego użytku zostały wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania. Posiadają wymienną baterię.

Łatwe zastosowanie
Plastry przeciwbólowe można w łatwy sposób stosować na całym ciele. Przyjemny, miękki materiał jest elastyczny i pokryty samoprzylepna żelowa warstwą.

Wymiary:
Każdy ok. 112 x 10 x 72 mm.

Waga:
Każdy ok. 14 g.

Wyposażenie:
w zestawie z bateriami i instrukcją użytkowania.

Wskazówka:
Należy przestrzegać instrukcji użytkowania.

Plastry przeciwbólowe TENS

Plastry przeciwbólowe TENS stosowane są do kojenia bólu poprzez zastosowanie elektrycznej stymulacji nerwów (TENS). TENS oznacza działające poprzez skórę elektroniczne pobudzanie nerwów.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65664

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-31 - 2017-08-02
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.