Schließen
Planetarium
Wyprzedany

Planetarium

179,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyświetla na ścianie pokoju lub na suficie konstelacje zawierające do 10 000 gwiazd
  • Z 2 wymiennymi mapami gwiazd do półkuli północnej, z liniami lub bez linii konstelacji
  • Z oprogramowaniem CD-ROM CyberSky ze szczegółowymi mapami gwiazd z funkcją wyszukiwania, przejrzystą mapą konstelacji, 4 bateriami i instrukcją obsługi

Planetarium

Domowe planetarium

Kosmiczne projekcje gwiazd! Dzięki temu urządzeniu można sprowadzić gwiazdy z nieba do własnego pokoju wyświetlając na ścianie pokoju lub na suficie konstelacje zawierające do 10 000 gwiazd. Optymalna odległość projektora od sufitu lub ściany wynosi od 1,5 do 2 metrów, a kąt nachylenia maks. 90 stopni. Dzięki obrotowi można uzyskać symulację ruchu obrotowego ziemi, a ostrość jest regulowana ręcznie. Planetarium jest wyposażone w system soczewek o jakości optycznej i po 30 minutach samoczynnie się wyłącza.

Z 2 wymiennymi mapami gwiazd
Zestaw zawiera dwie wymienne mapy gwiazd do półkuli północnej, z liniami lub bez linii konstelacji.

Kolor:
Czarno-szary

Wymiary:
Projektor szer. x wys. x gł. ok. 22 x 23 x 17 cm
Optymalna odległość projektora od sufitu lub ściany wynosi 1,5 do 2 metrów, kąt nachylenia maks. 90 stopni

Wyposażenie:
Z oprogramowaniem CD-ROM CyberSky 5 ze szczegółowymi mapami gwiazd z funkcją wyszukiwania, przejrzystą mapą konstelacji i instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

68392

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.