Schließen
Piłki do suszarki, 2 sztuki
Wyprzedany

Piłki do suszarki, 2 sztuki

34,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Bardziej miękkie pranie, z mniejszą ilością zagnieceń
  • Skracają czas suszenia i oszczędzają energię
  • Piłki z wypustkami oddzielają części prania od siebie – gorące powietrze może lepiej cyrkulować
  • Przebadane pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje

Piłki do suszarki, 2 sztuki

Proste, ale ze wszech miar pomocne rozwiązanie: te dwie piłki do suszarki należy włożyć razem z praniem do suszarki. Piłki z wypustkami oddzielają części prania od siebie, pozwalając gorącemu powietrzu lepiej cyrkulować. W wyniku tego, pranie jest bardziej miękkie i ma mniej zagnieceń. Zastosowanie piłek skraca czas suszenia, co wpływa na oszczędność energii.

Kolo:
Miętowy

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Ø po ok. 7 cm

Waga:
Po ok. 89 g

Zastosowanie

Umieścić piłki wraz z wilgotnym praniem w suszarce i ustawić program suszenia jak zwykle.

Szybsze suszenie - miękkie pranie

Piłki do suszarki ze specjalnymi wypustkami oddzielają części prania od siebie. Dzięki temu gorące powietrze może lepiej cyrkulować, szybciej susząc pranie. Skrócony czas suszenia wpływa na oszczędność energii. Bez zastosowania chemikaliów, jak np. płyn do zmiękczania tkanin, włókna nabierają odpowiedniego kształtu, a powierzchnia prania staje się przyjemnie miękka. Piłki do suszarki są wielokrotnego użytku.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

79946

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.