Schließen

Piłki do suszarki, 2 sztuki

29,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-26 - 2017-01-27
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Pranie jest bardziej miękkie, z mniejszą ilością zagnieceń
  • Wypustki oddzielają części prania od siebie – gorące powietrze może lepiej cyrkulować
  • Skracają czas suszenia i oszczędzają energię
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Piłki do suszarki, 2 sztuki

Szybkie suszenie – bardziej miękkie pranie
Puszyście miękkie z mniejszą ilością zagnieceń – takie będzie Twoje pranie, jeśli do bębna suszarki włożysz te dwie piłki. Wypustki oddzielają części prania od siebie, dzięki czemu gorące powietrze może lepiej cyrkulować. Piłki skracają czas suszenia i oszczędzają energię.

Kolor:
Zielony

Wymiary:
Ø ok. 6,5 cm

Ciężar:
Ok. 78-88 g

Zastosowanie:
Piłki należy umieścić wraz z wilgotnym praniem w suszarce, po czym uruchomić zwykły program suszenia

Wskazówki:
Piłki do suszenia nie nadają się do używania w pralce, ani podczas trybu prania w pralko-suszarce. Nie nadają się do trybu łączącego pranie i suszenie. Suszarki nie należy przeładowywać, piłki powinny móc się swobodnie przemieszczać w bębnie. Przed każdym użyciem należy sprawdzić, czy piłki nie są uszkodzone. Produkt nie jest zabawką. Można używać w suszarkach przy temperaturze do ok. 120 °C

Szybsze suszenie - bardziej miękkie pranie

Wyposażone w specjalne wypustki piłki do suszarki oddzielają części prania od siebie. Dzięki temu gorące powietrze może lepiej cyrkulować pomiędzy poszczególnymi rzeczami, a tym samym szybciej je wysuszyć. Skrócony czas suszenia oszczędza energię. Włókna materiałów poddawane są odpowiedniej pielęgnacji, a ich powierzchnia staje się puszyście miękka – całkowicie bez stosowania środków chemicznych, jak np. płynu do zmiękczania tkanin. Piłek można używać wielokrotnie.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72352

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-26 - 2017-01-27
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.