Schließen
Piłki do suszarki, 2 sztuki
Wyprzedany

Piłki do suszarki, 2 sztuki

29,95 zł

19,99 zł

-33% - Oszczędzasz 9,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Bardziej miękkie pranie z mniejszą ilością zagnieceń
  • Skracają czas suszenia i oszczędzają energię
  • Wypustki oddzielają części prania od siebie – gorące powietrze może lepiej cyrkulować

Piłki do suszarki, 2 sztuki

Szybsze suszenie - bardziej miękkie pranie
Dzięki zastosowaniu piłek do suszarki, bielizna opuszcza ją przyjemnie miękka i mniej pognieciona. Wypustki oddzielają części prania od siebie, a gorące powietrze może lepiej cyrkulować. Piłki z wytrzymałego tworzywa sztucznego skracają czas suszenia i oszczędzają energię.

Materiał:
Tworzywo sztuczne.

Zastosowanie:
Włożyć piłki do suszarki wraz z wilgotną bielizną i ustawić parametry suszenia jak zazwyczaj.

Wskazówki:
Piłki do suszarki nie są przeznaczone do pralki lub cyklu prania w suszarce.
Nie są przeznaczone dla dzieci

Szybsze suszenie - miększa bielizna

Piłki do suszarki wyposażone w specjalne wypustki oddzielają części prania od siebie. gorące powietrze może lepiej cyrkulować, dzięki czemu pranie szybciej schnie. Skrócony czas suszenia oznacza oszczędność energii. Bez zastosowania chemikaliów, jak np. płynu do zmiękczania tkanin, włókna nabierają odpowiednich kształtów, a powierzchnia prania staje się przyjemnie miękka. Piłki do suszarki są wielokrotnego użytku.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66945

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.